Gradonačelnik Bosilj podijelio trofeje na Bumbar kupu

Gradonačelnik Bosilj podijelio trofeje na Bumbar kupu

U Gradskoj sportskoj dvorani Varaždin – popularnoj varaždinskoj Areni na Dravi proteklog vikenda 25. i 26. ožujka 2023. odigran je  malonogometni turnir City Connect Croatia Varaždin Bumbar kup.

Turnir je organizirao Nogometni klub Varteks, a riječ je o najvećem regionalnom malonogometnom turniru za mlađe uzrasne kategorije igrača rođenih od 2010 – 2015 godine koji je okupio  122 ekipe  ekipa iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Mađarske.

Nagrade najboljima u nedjelju na večer podijelio je gradonačelnik Grada Varaždina dr.sc. Neven Bosilj.

Turnir je održan uz pokroviteljstvo Grada Varaždina,  Županijskog nogometnog saveza i Varaždinske županije generalno sponzorstvo tvrtke City Connect. Uz navedene, i brojni drugi sponzori i donatori bili su od pomoći vrijednim organizatorima iz NK Varteksa. Ovom prilikom iz NK Varteks zahvaljuju svima na pomoći u organizacija turnira kojim se može ponositi cijela regija.

Po završetku turnira, želim zahvaliti svim članovima Kluba, polaznicima Škole nogometa i njihovim roditeljima, trenerima, igračima, navijačima i ostalim volonterima što su pomogli da se turnir ovakvih dimenzija održi i odradi na visokom nivou. Veseli nas što nam se već po završetku turnira javljaju treneri i roditelji te pohvaljuju organizaciju  i atmosferu samog turnira. Sigurno nam te riječi pohvale daju dodatnu motivaciju da ih se potrudimo pozitivno iznenaditi druge godine, a također svaku upućenu kritiku pokušati ćemo ispraviti kako bi sljedeće izdanje Bumbar Kupa bilo još bolje. – rekao je tajnik NK Varteks Leonard Kovačić.

REZULTATI:

Rezultati natjecanja u 2010. godištu – powered by Remex

1. mjesto: NK Krajišnik Velika Kladuša

2. mjesto: NK Radnik Križevci

3. mjesto: NK Aluminij 

4. mjesto: Šola Nogometa Gorišnica 

Najbolji igrač: Arnes Zulić (NK Krajišnik VK)

Najbolji vratar: Emelin Šakanović (NK Krajišnik VK)

Najbolji strijelci: Arnes Zulić (NK Krajišnik VK), Juraj Pavičić (NK Radnik Križevci), Luka Kolar (Mnk Fotex Junajted)

Dream team: Arnes Zulić (NK Krajišnik VK), Emelin Šakanović (NK Krajišnik VK), Juraj Pavičić (NK Radnik Križevci), Luka Turk (NK Alumnij), Luka Kolar (MNK Fotex Junajted)

Rezultati natjecanja u 2011. godištu – powered by Mepro 

1. mjesto: NK Ivančica

2. mjesto: MNK Uspinjača Gimka

3. mjesto: NK Aluminij 

 4. mjesto: NK Aluminij 

Najbolji igrač: Leon Mesić (MNK Uspinjača Gimka)

Najbolji golman: Dino Kolar (NK Ivančica)

Najbolji strijelac: Ivano Križan (NK Ivančica)

Dream team: Leon Mesić (MNK Uspinjača Gimka), Dino Kolar (NK Ivančica), Ivano Križan (NK Ivančica), Taj Jurič (NK Aluminij ), Lia Drevenšek (NK Aluminij )

Rezultati natjecanja u 2012. godištu – powered by Xiphias

1. mjesto: NA Međimurje 

2. mjesto: OŠN 3E

3. mjesto: NK Rogaška 

 4. mjesto: NK Novi Jelkovec

Najbolji igrač: Emrah Fazlić (OŠN 3E)

Najbolji vratar: Lukas Dokleja (NA Međimurje)

Najbolji strijelac: Tin Habuš (NA Međimurje)

Dream team: Emrah Fazlić (OŠN 3E), Lukas Dokleja (NA Međimurje), Tin Habuš (NA Međimurje), Lovro Vuksan (NK Novi Jelkovec), Jure Drofenik (NK Rogaška)

Rezultati natjecanja u 2013. godištu – powered by Adcore

1. mjesto: NK Sesvetski Kraljevec  

2. mjesto: Carvalho Blause

3. mjesto: MNK Uspinjača Gimka 

 4. mjesto: NK Aluminij 

Najbolji igrač: Marko Ivanda (NK Sesvetski Kraljevec )

Najbolji vratar: Patrik Kovacs (Carvalho Blause)

Najbolji strijelac: Lovro Martinjak Petrović (NK Varteks )

Dream team: Marko Ivanda (NK Sesvetski Kraljevec), Patrik Kovacs (Carvalho Blause), Lovro Martinjak Petrović (NK Varteks), Jan Brlečić (MNK Uspinjača Gimka), Tevž Vindiš (NK Aluminij)

Rezultati natjecanja u 2014. godištu – powered by EUROHERC

1. mjesto: NK Bjelovar 

2. mjesto: OŠN 3E

3. mjesto: NK Mladost Prelog

 4. mjesto: ŠNM NK Naftaš Ivanić 

Najbolji igrač: Fran Grubić (NK Bjelovar)

Najbolji golman: Andrej Manojlović (OŠN 3E)

Najbolji strijelac: David Đurđek (NK Novi Jelkovec)

Dream team: Fran Grubić (NK Bjelovar), Andrej Manojlović (OŠN 3E), David Đurđek (NK Novi Jelkovec), Josip Grivec (NK Mladost Prelog), Fran Pokas (ŠNM Naftaš Ivanić)

Rezultati natjecanja u 2015. godištu – powered by Tracon Electric

1. mjesto: ŠN M-M

2. mjesto: NK Novi Jelkovec 

3. mjesto: NA Lumen 1

 4. mjesto: ŠNM NK Naftaš Ivanić

Najbolji igrač: Borna Lovreković (NK Novi Jelkovec)

Najbolji vratar: Erik Bančak (ŠN M-M)

Najbolji strijelac: Donat Vulelija (ŠN M-M)

Dream team: Borna Lovreković (NK Novi Jelkovec), Erik Bančak (ŠN M-M), Donat Vulelija (ŠN M-M),  Luka Stanečić (NA Lumen 1), David Dermišek (ŠNM Naftaš Ivanić)

Povezane vijesti

“RAT” Markovića (SDP) i Kaniškog (HDZ) : Tko je zamjenski gradonačelnik, a tko zamjenski župan?!

“RAT” Markovića (SDP) i Kaniškog (HDZ) : Tko je zamjenski gradonačelnik, a tko zamjenski župan?!

“Zamjenski” gradonačelniče, umjesto da uvlačiš Sveučilište u politički ring i da braniš uglednim građanima da u svoje slobodno vrijeme posjećuju svečane obljetnice, a istodobno ti ne smeta kršenje Ustava s…
Ministar Anušić i gradonačelnik Kolarek obišli pogone tvrtke Šestan Busch

Ministar Anušić i gradonačelnik Kolarek obišli pogone tvrtke Šestan Busch

U radnom posjetu Gradu Prelogu boravio je, u srijedu 3. travnja, potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske i ministar obrane Ivan Anušić, a uz njega i general pukovnik Tihomir Kundid, načelnik Glavnog…
Gradonačelnik Kolarek potpisao ugovore o zapošljavanju unutar projekta “Pomozi, Zaposli, Usreći”

Gradonačelnik Kolarek potpisao ugovore o zapošljavanju unutar projekta “Pomozi, Zaposli, Usreći”

U prostorima Uprave Grada Preloga, potpisani su ugovori sa deset osoba, koie će, kao pružateljice usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom, biti zaposlene…