Direktor Varkoma Bruno Ister: “U Supilovoj je bilo dosta kvarova”

Direktor Varkoma Bruno Ister: “U Supilovoj je bilo dosta kvarova”

“To je bila ulica u koj smo imali dosta kvarova prema našim statističkim praćenjima. Sad nam je laknulo jer će to pozitivno utjecati na smanjenje gubitaka vode. U investicijskom smislu, riječ je o ulaganju od 80 tisuća eura s 20 priključaka i oko pola kilometra cjevovoda”, rekao je direktor Varkoma Bruno Ister na otvaranju novoobnovljene ulice Frana Supila.

Ister je najavio kako se nastavljaju radovi i u drugim gradskim ulicama, a do kraja drugog tjedna Varkom će dogotoviti poslove u Vrazovoj ulici.

Foto: Kodeks portal

Povezane vijesti

Bosilj i Ister poslali Stričaku otvoreno pismo: “Dotaknuli ste novu razinu političke i ljudske niskosti”

Bosilj i Ister poslali Stričaku otvoreno pismo: “Dotaknuli ste novu razinu političke i ljudske niskosti”

Nakon što su jučer neki mediji prenijeli odgovore na vijećnićka pitanja iz materijala za sjednicu Županijske skupštine koja će se održati u srijedu u kojima se spominje zapošljavnje kćeri gradonačelnika…
HDZ: “Odlukom SDP – a veća cijena vode za sve građane i gospodarstvo Varaždinske županije”

HDZ: “Odlukom SDP – a veća cijena vode za sve građane i gospodarstvo Varaždinske županije”

U utorak 19. svibnja održana je Skupština Varkoma na kojoj je prihvaćen prijedlog direktora Varkoma Brune Istera da se poveća cijena vode i svih popratnih naknada za građane i gospodarstvo…
Ministar Habijan: “Bilo je dosta. Neka sutkinje i suci koriste dostupne alate”

Ministar Habijan: “Bilo je dosta. Neka sutkinje i suci koriste dostupne alate”

Nakon ubojstva 19 – godišnjaka u Drnišu, ministar pravosuđa, uprave i digitalne transformacije Damir Habijan zatražio je izvanredni nadzor nad radom Općinskog suda u Šibeniku i Opžinskog državnog odvjetništva u…