Pijana djevojka (25) autom se zabila u reklamni pano. Loše se provela

Pijana djevojka (25) autom se zabila u reklamni pano. Loše se provela

Noćas (2. ožujka), tridesetak minuta nakon ponoći na parkiralištu čakovečkog trgovačkog centra (Svetojelenska cesta) dogodila se prometna nesreća.

Vozačica rođena 1998. godine upravljala je osobnim automobilom, njemačkih nacionalnih oznaka, pod utjecajem alkohola od 1,87 g/kg, kolnikom pristupne ceste parkiralištu, javila je danas PU mešimurska. Pritom brzinu kretanja nije prilagodila osobinama i stanju ceste (zavoj i kolnik mokar) te vidljivosti (noć) zbog čega je u zavoju automobilom sišla izvan kolnika, gdje je prednjim dijelom udarila u reklamni pano.

Vozačica je uhićena i privedena u policijsku postaju, dok u nesreći nije ozlijeđena.

Zbog počinjenja prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama okrivljenoj vozačici izdavanjem prekršajnih naloga izreći će se ukupna novčana kazna u iznosu od 1.540 eura uz zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju od tri mjeseca.

Povezane vijesti

Mali auto za velike gradove: Novi Smart sa dosegom od 300 km

Mali auto za velike gradove: Novi Smart sa dosegom od 300 km

Smart #2 pred je vratima, a iz tvrtke nam sada pokazuju kako će izgledati njegov interijer. Duhovni nasljednik modela Fortwo stiže dogodine s početnom cijenom od najmanje 20.000 eura. Smart…
Pijana vozačica napravila cirkus na cesti u Donjem Knegincu. Završila je u bolnici

Pijana vozačica napravila cirkus na cesti u Donjem Knegincu. Završila je u bolnici

U utorak oko 19,30 sati u Donjem Knegincu dogodila se prometna nesreća s ozlijeđenom osobom, javila je policija. Žena starosti 72 godine upravljala je osobnim vozilom pod utjecajem alkohola od…
Ema od roditelja Jasenke i Ljubomira Kerekeša za svadbeni poklon dobila novi auto

Ema od roditelja Jasenke i Ljubomira Kerekeša za svadbeni poklon dobila novi auto

“Od svih poklona koje su roditelji poklonili za vjenčanje, ja još dobijem auto! Čime sam to zaslušila – ne znam! Samo znam da imam najboljeg tatu i mamu i uvijek…