Bosilj na Retro Opatiji: “Gdje god dođem, promoviram Špancirfest i Advent u Varaždinu”
- NASLOVNAVaraždin
- 28. lipnja 2026.
“Retro Opatija bila je fantastična. Odlična atmosfera, odlična glazba i puno ljudi koji su došli uživati u programu i Opatiji. Boravak sam iskoristio i za radnu kavicu sa županom Primorsko-goranske županije Ivicom Lukanovićem i gradonačelnikom Opatije Fernandom Kiriginom. Razmijenili smo iskustva s lokalne i županijske razine, od Kastva, Opatije i Varaždina do Primorsko-goranske županije.
Naravno, gdje god dođem, uvijek promoviram i najbolje hrvatske festivale, naš Špancirfest i Advent u Varaždinu”, napisao je gradonačelnik Varaždina Neven Bosilj na svojem Facebook profilu i objavio fotografiju u društvu primorskih kolega s kojima se susreo nakon modno-glazbenog šoa RetrOpatija.
Foto: Facebook
Kodeks Portal novi medijski rival.