MARIJA BISTRICA: Mladić se otrovao plinom

MARIJA BISTRICA: Mladić se otrovao plinom

U nedjelju oko 17.30 sati u mjestu Globočec kod Marije Bistrice u obiteljskoj kući došlo je do trovanja ugljičnim monoksidom 20-godišnjaka.

Prema do sada prikupljenim informacijama, u kupaonici kuće, najvjerojatnije zbog neispravnog plinskog bojlera došlo je do trovanja 20-godišnjaka ugljičnim monoksidom.

20-godišnjak je prevezen u Opću bolnicu Zabok gdje je utvrđeno da je lakše ozlijeđen te je zadržan na daljnjem promatranju.

Povezane vijesti

Lopov u krugu bolnice ženi (53) ukrao novčanik i plaćao ukradenom karticom

Lopov u krugu bolnice ženi (53) ukrao novčanik i plaćao ukradenom karticom

U ponedjeljak u krugu bolnice u Varaždinu nepoznati je počinitelj otuđio novčanik s novcem, osobnim dokumentima i bankovnim karticama u vlasništvu 53-godišnjakinje. Naknadno je, koristeći jednu od otuđenih kartica, izvršio…
Policija ima važnu obavijest za više od 13.000 građana

Policija ima važnu obavijest za više od 13.000 građana

Sve osobne iskaznice s trajnim važenjem izdane prije 1. siječnja 2003. godine, prestat će važiti u poonedjeljak 3. kolovoza. Onima koji ne promijene svoje dokumente u zakonskom roku ili uopće…
Deset slovenskih navijača završilo u policiji uoči nogometne utakmice u Varaždinu. Evo razloga

Deset slovenskih navijača završilo u policiji uoči nogometne utakmice u Varaždinu. Evo razloga

U nedjelju navečer na Gradskom nogometnom stadionu Varteks u Varaždinu, odigrana je prijateljska nogometna utakmica između reprezentacija Hrvatske i Slovenije. Tim su se povodom oglasili iz PU varaždinske. Na utakmici…